fbpx

Markanızı 360 Derece Büyütmek Üzere Biz Yanındayız!

BizDevAllStars, 2014 yılında kurulmuş ve TÜV Rheinland ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile akredite edilmiş olan ve bağımsız denetim şirketi tarafından hesapları aylık bazda denetlenen Sarpaş Danışmanlık Anonim Şirketi’nin tescilli markasıdır. Girişim Savaşçısı ve Hap Eğitim markalarının da bağlı olduğu grubumuz inovatif eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle yurt çapında bireylere ve kurumlara destek vermektedir.

BizDevAllStars, uzman danışman kadrosu ile size destek vermeye hazırdır.

Vizyonumuz

İşimiz, markanızı büyütmek.
Büyürken de her adımda destek vermek. Yol göstermek.
Bazen sıfırdan güçlü bir marka inşa etmek, bazen de güçlü markaları yarına hazırlamak.
Sizi hedeflerinize ulaştırmak için önce markanızı analiz etmek, ihtiyaçlarını anlamak, pazarı yorumlamak ve stratejik bir yol haritası çıkarmak..
En kısa, en etkin yolu seçerek size zaman kazandırmak. Daha doğrusu büyüme hedeflerinize tam 12’den vuracak nokta atışını yaptırmak…
Binlerce müşteriye kitlesel pazarlama teknikleri ile yaklaşmaya çalışmak ya da yüzlercesine toplu e-postalar göndermek yerine biz, özel tekniklerimizi kullanıyoruz. Etkin ve sonuç odaklı çözümler sunuyoruz
Çağın gerektirdiği dijital pazarlama kanallarını ve yenilikçi stratejileri kullanıyoruz. Sipariş verme ihtimali en yüksek firmaları sizin için tespit ederek size isimleriyle raporluyor ve doğru coğrafyalarda marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırıyoruz.
Yürütmekte olduğunuz projeler için, her biri kendi alanında “marka” olan ekibimizle  proje yönetimi danışmanlığı hizmeti veriyor ve projenin hangi aşamasında olursanız olun tam zamanında devreye girerek sizin için iş süreçlerinizi yürütüyoruz.
Kısacası bir markanın ihtiyacı olan her konuda, her zaman yanında oluyoruz.

Misyonumuz

Katma değeri yüksek ürün ve hizmetlerin hak ettiği marka değerini yakalayabilmesi ve geniş kitlelere ulaşarak insanlığa faydalı olabilmesi amacıyla vizyoner şirketlere gereken eğitimleri ve iş geliştirme danışmanlığı hizmetlerini sunmak

Değerlerimiz

 • Karlılık

 • Verimlilik

 • İşbirliği

 • Fark Yaratmak

Kalite Politikası

BizDevAllStars’ın misyonunu destekleyen kalite politikası ;

Yeni markaların oluşması ve var olan markaların büyümesini sağlamak üzere, uygun maliyetle tecrübeli ve yenilikçi inovatif iş geliştirme uzmanlarının hizmetlerini tam markaların ihtiyaçları doğrultusunda sunmak ve böylece verimlilik ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak.

Kalite Hedefleri

Performansımızı olabildiğince ölçülebilir hale getirerek kurumsal sistemlerimizi geliştirebilmek üzere hedeflerimiz:

 • Belirlenmiş yıllık kalite hedeflerine ulaşmak
 • Sürekli iyileştirme doğrultusunda ekibe eğitimler vermek
 • Teknolojiyi yakından takip ederek yeni teknolojik olanaklardan faydalanmak
 • Müşteri tatminin artırılması, satış miktarlarının ve kar oranlarının her sene daha fazla yukarı çekilmesinin sağlamaktır.
 • Kurumsal tanıtımların yapılarak Ticaret ve Sanayi Odaları, İhracatçı Birilikleri ile iletişime geçilerek sunabileceğimiz iharacat, marka geliştirme gibi BizDevAllStars Eğitimlerinin bilgilerini paylaşabilmek ve ihale taleplerine dönüş yapabilmek. 
 • Girişim Savaşçısı kitabının satışı sonrasında Ticaret ve Sanayi Odaları, İhracatçı Birliklerine konuşma yapılmasını sağlamak. Toplamda yıl içerisinde 10 adet kurum ile görüşülmesi ve her kurum için 100’er adet kitap satışı yapılmasını sağlamak.
 • Yıl içerisinde minimum 3 danışmanlık hizmetinin verilmesi 
 • Open Account Pact / Açık Hesap Paktı sisteminin firmalara sunulmaları ve manifestolarını hazırlamasını sağlama süreci içerisinde BizDevAllStars hizmetlerinin satışının yapılmasını sağlama ve çapraz satış sistemiyle müşteri temini sağlamak. Bu satış sistemiyle beraberi 6 ayda 5 firma temini gerçekleştirmek.

Üye Olduğumuz Veri Tabanları

Abone Olduğumuz Yayınlar

Counter Icon
40 +

Uzman

Counter Icon
20 +

Başlıkta Eğitim

Counter Icon
10 +

Alanda Danışmanlık

Counter Icon
360 °

Destek

İş Geliştirme Danışmanlarımız