fbpx

İşiniz Yeterince Dijital mi ?

Adam Dijital Dünaya tıklıyor

Robotların gücüyle tanışın.

İşinizi her zaman ve her yerden yönetmenin yegane yolu iş süreçlerinizi dijitalleştirmekten geçiyor. Ve bu değişime direnenler büyük bir hızla kaybediyor.

Müşteri ilişkileri yönetimi, operasyon, pazarlama, satış, finans ve tedarik süreçlerinizdeki birçok noktayı dijital sistemler ve özel programlar sayesinde hızla online ortama taşıyabilirsiniz! Böylece hem maliyetlerinizi ciddi oranda düşürür hem de verimliliğinizi en üst seviyeye çıkartırsınız.

Değişen dünya konjonktür, dijital devrim, dijital ekonomi, evden çalışma ve robotlar…Bunların hepsi hayatımıza hızla dahil oldular. “Bizim işe bunlar uymuyor” demeyerek işini bu kavramlarla hızla bağdaştıranlar işlerini geleceğe taşıdı, hata paylarını düşürdü, iş süreçlerini hızlandırdı, işlerini her yerden yönetebilir hale geldi ve rekabette öne geçtiler…

BizDevAllStars ekibi olarak, alanında yıldız uzmanlarla birlikte işinizi 5 gün içerisinde dijital ortama taşıyoruz. İnşaat, tekstil, mobilya, gıda… her ne alanda faaliyet gösteriyor olursanız olun dijital ortamda sizin de kullanabileceğiniz türde pek çok yararlı program mevcut! Bizimle temasa geçin ve 5 adımda düzeninizi hiç bozmadan sizi ve işinizi dijitale taşıyalım.

Ön Değerlendirme Toplantısı

Bu ilk etapta otomasyon uzmanlarımızın da katılımıyla birlikte sizinle online ortamdan 90Dk. süreli bir toplantı gerçekleştirecek ve pazarlama, satış, müşteri ilişkileri, IK, finans ve tedarik gibi alanlardaki ana iş süreçlerinizi ve süreç akışlarınızı hızla not alacağız.

Erişim imkanımız olan 7.000’den fazla popüler dijital uygulamayı, internet servisini ve online aracı hızla tarayarak ihtiyacınız olabilecek tüm ilgili programları hızla tespit edeceğiz.

Süreç Tasarımı

Tespit ettiğimiz programları iş süreçlerinize ve akışına uygun bir biçimde bir araya getirecek, aralarındaki veri ve bilgi akışını tasarlayacak ve tüm mimariyi ikinci bir online toplantı ile sizin beğeninize sunacağız.

Uygulama ve Kurulum

Onayınız doğrultusunda ilgili programlara kayıtlandırmaları hızla yapacak, kurulumlarını tamamlayacak, tüm sistemleri birbirine bağlayacak ve yapıyı otomatik şekilde çalışır ve rapor verir hale getireceğiz.

Denetim ve Optimizasyon

Gelişen ve değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurduğumuz bu sistemi düzenli aralıklarla testlerden geçirecek, yenileyecek ve optimize edeceğiz.

    Bizimle İletişime Geçin