fbpx

AB projelerinin yürütücülüğünü yapan WYG Türkiye’ye, 2016-2017 yılları içerisinde proje yönetimi desteği sunulmuş ve Zafer Kalkınma Ajansı koordinatörlüğünde Afyon-Manisa-Uşak-Kütahya hattında yürütülen eğitim faaliyetlerinde destek sağlanmıştır.

CRIF tarafından 2013 yılında satın alınan dünyanın ilk B2B portalı Kompass’ın kullanımının, Türkiye genelinde yaygınlaştırılabilmesi amacıya 15 ilin Ticaret ve Sanayi Odalarında etkinlikler planlanarak gerçekleştirilmiş, Kompass’ın profesyonel kullanımı aktarılmış, deneme kartları ve promosyon gereçleri dağıtılmış, katılımcı potansiyel müşterilerin datalarının toplanması sağlanmıştır.

Tosyalı Holding bünyesinde faaliyletlerini sürdüren Tosçelik Profil ve Sac A.Ş. için İngiltere ve Almanya özelinde bir pazar analizi çıkartılmış ve giriş stratejisi önerilmiştir. Rapor çalışması kapsamında anketler hazırlanmış, bölgedeki mevcut ve potansiyle müşteriler ile kameralı online görüşmeler planlanarak gerçekleştirilmiş, masa başı araştırmaları ile desteklenen bulgular üzerinden Mavi Okyanus Stratejisi yaklaşımı ile strateji tuvalleri üretilmiş ve…