fbpx

Bakmak Görmek Değildir! BizDevAllStars ile Pazarı Doğru Analiz Edin.

Pazar analizi ve arge için dosyalar masada duruyor ve ekip inceliyor.

Neyi bilmediğinizi biliyor musunuz?

Hızlı zamanlardan geçiyoruz. Bu süreçte değişime en hızlı adapte olabilen markalar fırsatları yakalayarak büyürken, geride kalanlar hızla küçülüyor. Öngörü sahibi olan markalar ise düzenli olarak pazar analizleri ile piyasanın nabzını elinde tutuyor.

BizDevAllStars olarak üyesi olduğumuz uluslararası veritabanlarından ve bilgi kaynaklarından yararlanarak pazar araştırmaları yürütüyor, yolunuzu aydınlatıyoruz.

​Hedef pazar analizleri, dış ticaret istihbaratı, firma araştırmaları, piyasa incelemeleri ile siz markanız adına en doğru kararı verirken de biz yanındayız.

Dış Ticaret İstihbaratı

Ürünlerinize ve beklentinize yönelik uluslararası pazar/piyasa araştırmaları hazırlıyor, hedef/rakip pazarlarınızın doğru tespiti, vergi ve prosedürsel unsurların netleştirilmesi gibi konularda yolunuzu aydınlatıyoruz. Böylece siz de satış yapma olasılığınızın ve karlılığınızın en yüksek olduğu pazarları değerlendiriyor, vakit kaybetmiyorsunuz.

Pazar Analizleri

Markanızın çalıştığı pazarlara özel derinlemesine incelemeler yapıyor, analizler çıkartıyor, çok çeşitli verileri uzmanlarımızın görüşleriyle harmanlayarak size sunuyoruz. Ülkesel riskler ve potansiyeller, hedef kitle analizi, lokal iş yapış şekilleri ve tüm bunların altını doldurur nitelikteki verilerimizle siz en doğru seçimi yaparken yanındayız.

Firma Araştırmaları

Firmalarla ilgili uluslararası çapta bilgi topluyor, bu bilgileri işleyerek sizin için anlamlı hale getiriyoruz. Kredi raporları, çalışan ve yönetici bilgileri, sosyal medya performansı, firmanın işbirliği yaptığı kuruluşlar ve banka ilişkilerine kadar topladığımız çok yönlü bilgiler sayesinde siz de kararınızı güvenerek verebiliyorsunuz.

    Bizimle İletişime Geçin