Bir Markanın Logosu Gururla Taşınıyorsa, O Marka Büyüktür.

Marka hikayeniz, bir başarı hikayesi olabilir mi?

Şüphesiz ki her markanın kendine göre bir başarı hikayesi var. Ancak bu hikayelerden sadece bazıları evrensel mitlere dönüşebiliyor.

Büyük markalar konsept kurmanın, hikaye anlatıcılığının, müşterilerinin duygularına dokunmanın kıymetini çok iyi bilirler.

Büyük markalar rekabet etmez, kendi pazarını oluşturarak pazardan ayrışırlar. Büyük markalar işini iyi anlatabilmenin en az iyi yapmak kadar önemli olduğunun farkındadırlar.

Marka Konumlandırması

Sıkı bir konsept, doğru bir konumlandırmayla başlar. İlk etapta pazardaki markaların mevcut pozisyonlarını inceleyecek, yaklaşım tarzları analiz edeceğiz. Takibinde markanızın SWOT analizini çıkartacak, Strateji Tualini çizeceğiz. Bu girişimlerimiz neticesinde markanıza çok farklı bir duruş kazandıracağız. Bu farklılık sizin herkesten ayıracak ve özgün kılacak.

Konsept Geliştirme

Bu etapta görevimiz markanızın farkını müşterilerinize yansıtmak. Bunun için güçlü bir slogan hazırlayacak, web siteniz dahil tüm pazarlama mecralarında kullanabileceğiniz sıkı bir tanıtım cümlesi oluşturacak, sitenizdeki her bir sayfaya özel toparlayıcı bir indeks cümlesi çıkartacak, tüm yazılı içeriklerinizi pazarlama diline çevirecek, görsellerinizi elden geçirecek ve birlikte marka manifestonuzu yazacağız.

Pazarlama Gereçlerinizin Revizyonu

Güçlü bir iletişim ancak doğru tasarlanmış tanıtım malzemeleriyle tesis edilebilir. İyi bir web sitesi yanında etkileyici bir katalog, dijital tanıtım gereçleri, çarpıcı bir sunum dosyası ve işi renklendirecek türde eşantiyonlar ile farkınızı anlatmanızı kolaylaştıracağız.

Bizimle İletişime Geçin