fbpx

Bir Markanın Logosu Gururla Taşınıyorsa, O Marka Büyüktür.

bilgisayar ve diğer araçlar masada duruyor

Marka hikayeniz, bir başarı hikayesi olabilir mi?

Her markanın bir hikayesi olsa da, çok az markanın rakiplerine bile ilham verecek bir başarı hikayesi vardır. Büyük bir marka, büyük bir hikayeden doğar, o hikayeyi milyonlarca insanla paylaşır, kalplerine dokunur. Sesiyle ya da görüntüsüyle herkesin birbirini taklit ettiği pazarda eşsiz olmayı ve sürekli yenilenerek tüketici beklentilerine göre evrilmeyi bilir. Siz ne kadar büyük düşünüp, büyük hedefler koyarsanız markanız da gelecekte o kadar büyük olur…

Marka Konumlandırması

Markanızı nerede görüyorsunuz, daha doğrusu hedef kitlenizin markanızı nerede görmesini istiyorsunuz? Doğru bir konumlandırma yapmazsanız, markanız yolunu kaybetmiş demektir.

Biz bu uzun soluklu yolculukta markanıza yol gösterip onu doğru yere konumlandırmak için yanınızdayız.  Öncelikle, pazardaki markaların mevcut pozisyonlarını inceleyip, yaklaşım tarzlarını analiz ediyoruz. Ardından markanızın SWOT analizini çıkartarak, Strateji Tualini çiziyoruz. Bu aşamaların neticesinde markanızı olması gereken yere konumlandırıyoruz.

Konsept Geliştirme

Markanızın kişiliği, görsel kimliği, ses tonu ve mesajları bir bütünün parçaları değilse, güçlü bir marka yaratamazsınız. Biz; görsel tasarımdan metin yazarlığına, sosyal medya yönetiminden web tasarımına kadar işinde uzman olan ekibimizle, markanızın ihtiyacı olan her konuda destek veriyoruz.

Markanızın ne söyleyeceğini belirliyor ve çatı bir söylem, farklılaşmanızı sağlayacak bir slogan buluyoruz. Sitenizdeki her bir sayfaya özel toparlayıcı bir indeks cümlesi çıkartıyor, tüm yazılı içeriklerinizi pazarlama diline çevirerek, görsel dünyanızı yeniden tasarlıyoruz. Marka manifestonuzu yazarak kim olduğunuzu ve marka felsefenizi hedef kitlenize duyuruyoruz.

Pazarlama Gereçlerinizin Revizyonu

Tanıtım malzemeleri küçük birer ayrıntı olarak görülse de, hedef kitlenize her an temas eder ve markanızı hatırlatır.  Güçlü ve akılda kalıcı bir iletişim ancak doğru tasarlanmış tanıtım malzemeleriyle kurulabilir. Etkileyici bir katalog, dijital tanıtım gereçleri, çarpıcı bir sunum dosyası ve kullanışlı eşantiyonlar ile kendinizi hedef kitlenize çok daha kolay ulaştıracaksınız.

    Bizimle İletişime Geçin