fbpx

Büyük Markalar, Evrensel Düşünür!

uluslararası bayraklar direklerde dalgalanıyor

İhracatta yeni sistemlerle tanıştınız mı?

Eğitimden sağlığa, tarımdan inşaata, makineden tekstile, mobilyadan otomotive kadar dünyadaki bütün sektörlerin dijital uygulamalarla buluşmasıyla yeni bir ekonomik düzen oluştu: Dijital Ekonomi.

Bu yeni ekonomik düzende sürdürülebilir rekabetin yolu yaptığımız işin rutin süreçlerini robotlara devredebilmemizden geçiyor.

Dijital ekonominin kurallarına uyum sağlayabilmek ve işimizi büyütebilmek, ancak verimliliğimizi düzenli olarak artırarak maliyetleri düşürmeye devam edebilmemiz ile mümkün.

Şirketinizin ihracat işlemlerini bu yeni dünya düzenine uygun olarak en düşük maliyetlerle gerçekleştirebilmesi için size en profesyonel hizmetleri sunuyoruz. Geçiş sürecinde ihtiyacınız olan dijital altyapıyı sizlerle birlikte çalışarak firmanıza kuruyoruz.

Toplam 6 adımdan oluşan bu sistem ile varolan altyapınızı yenilikçi bir yaklaşımla tekrar gözden geçiriyor ve eksiklerinizi birlikte tamamlıyoruz. Sonraki adımlarda profesyonel e-ihracat koçluğu hizmetimizle tüm yurt dışı yazışmalarınızda BizDevAllStars olarak size destek veriyoruz.

Ekip Kurulumu/Oryantasyonu

Mevcut ekibin oryantasyonu, personel ihtiyacına göre iş ilanlarının yayınlanması, test ve mülakat süreçlerinin yürütülmesi, yeni personelin eğitimi ve sonrasında koçluk faaliyetleri ile düzenli olarak destek sunulması.

Dijital Sistem Altyapısı

B2B pazar yerlerine profesyonel kayıtlandırmalar, sosyal medyada doğru kurulum, bulut altyapısı, dijital otomasyon altyapısının kurulumu, dijital akış ve e-CRM.

Kurumsal Tanıtım Sistemi

Değer önerisi, slogan ve altın çember sunumu, kurumsal kimlik malzemeleri, web sitesi, tanıtım föyü ve tanıtım filminin oluşturulması/varolanların geliştirilmesi.

Marka Konumlandırması

Markanın strateji tuvalinin çıkartılması; alçalt, yükselt, yok et, icat et yaklaşımlarının uygulanması ve markanın uluslararası pazarda doğru olarak konumlandırılması.

Pazar Araştırması

Ürünlerinize ve beklentinize yönelik uluslararası bir pazar/piyasa araştırmasının hazırlanması, hedef/rakip pazarlarınızın doğru tespiti, vergi ve prosedürsel unsurların netleştirilmesi.

Müşteri Teması

Vektörel pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi, hunileme çalışmaları ve sondajlama faaliyetleri, müşteri gruplarının tespiti, dijital pazarlama stratejilerinin hazırlanması ve sıcak temas.

    Bizimle İletişime Geçin