fbpx

Potansiyel Müşterilerinizi Bulmanızı Sağlayan Dünyanın Tek Hunisi!

kalabalık insanlar yolda yürüyor

Milyonlarca müşteri içerisinde, acaba sizin hedef kitleniz nerede?

Mümkün olduğu kadar çok insana ulaşıp içinden kendi hedef kitlenizi yakalamaya çalışmak yerine, daha etkin ve nokta atışı yöntemlerle hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız olan kısa sürede doğru kitleye ulaşmaksa, hunileme ve müşteri tespiti yöntemi yanınızda. BizDevAllStars, markanızı hedef pazarı ile buluşturacak hunileri markanıza özel olarak tasarlıyor, uygulama ekibini kuruyor ve süreci etkin olarak yöneterek müşteriniz olma ihtimali en yüksek firmaları size isimleriyle raporluyor.

Hedef Analizi

Öncelikle markanızı her yönüyle detaylı olarak analiz ediyor, hedef-pazar kırılımlarınızı kavramlara dönüştürüyoruz. Bu kavramlar hunileme ve müşteri tespiti tasarımlarında bizlere yol gösterip yolumuzu aydınlatıyor.

Hunileme ve Müşteri Tespiti

Markanızı hedef pazarı ile buluşturacak hunileri tasarlıyor ve size sunuyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle son geliştirmeleri yapıp hunilerin dönüşüm reytinglerini birlikte planlıyoruz. Böylece yöntemimizi de belirlemiş oluyoruz.

Proje Ekibinin Kurulması

Tasarlanan hunilere özel uygulama ekibi önerisini size sunuyor ve onayınızla birlikte proje ekibini kurarak iş rollerini paylaştırıyoruz. Bu ekip sondajlama çalışmalarını yürütüyor ve elemeleri yaparak müşterileri isim-isim tespit ediyor.

Yürütme

Bu aşamada proje ekibini yöneterek huniler aracılığı ile big datadan sondajlama çalışmalarına başlıyoruz. Listeleri çıkarmanın yanı sıra, gerektiğinde HIPOs (büyük müşteriler) görüşmelerini sizin adınıza gerçekleştiriyor ya da süreci BrandHit etkinliklerimiz ile destekliyoruz.

Raporlama

Projenin ilerleyişi ve ilk çıktıları hakkında markanıza haftalık raporlamalar yapıyor, sistematik olarak iyileştirmeleri gerçekleştiriyor, projeyi pivot edip gerekli optimizasyonları yaparak projeyi daha dinamik ve çevik bir yapıya taşıyoruz.

    Bizimle İletişime Geçin