fbpx

E-Ticaretin Altın Çağında Yerinizi Alın.

klavye üzerinde olan alışveriş arabası.

E-ticaret son 5 yılda dünya genelinde yıllık ortalamada %440 arttı. Dünya e-ticaret hacmi 4 trilyon dolara ulaştı. En büyük 5000 şirketin yıllık cirolarının %30’unu e-ticaret gelirleri oluşturuyor. Son 3 yılda en büyük 100 marka mağazalarının sayısını %30 oranında düşürerek e-ticaret yatırımlarına yöneldi. 2030 yılına dek dünya e-ticaret hacminin %100 büyüyerek 8 trilyon dolara yükselmesi bekleniyor. Pekii, siz e-ticaretten payınıza düşeni alıyor musunuz?

Dünya hızla e-ticaret çağına geçerken, markanızla değişimin bir parçası olun.  

Altyapı Analizi

Şirketinizin ürünlerini ve operasyonel iş süreçlerini detaylıca analiz ediyor, işinizi e-ticarette de nasıl büyütebileceğinize yönelik uygulanabilir bir formül geliştiriyoruz. Sonrasında kullanılabilecek uygun yazılımları ve elektronik sistemleri sizlerle birlikte seçiyoruz.

Konsept Geliştirme

İşinizin e-ticaret dünyasında fark yaratabilmesi için ürün ve hizmetlerinizin Mavi Okyanus Stratejisi’nin kullanımı ile farklılaştırılmasını sağlıyor, internette sizi öne çıkartacak bir iş modeli geliştirmenizde size destek oluyoruz.

Operasyon Akışı

E-ticaret süreçlerinde son derece hayati olan lojistik, depolama, iade yönetimi gibi süreçlere ilişkin akışlarınızı ve iş süreçlerinizi birlikte belirliyor, bu alanda işbirliği yapılabilecek kurumları bulmanızda ve doğru anlaşmaları yapmanızda yolunuza ışık tutuyoruz. Bu süreçlerin çeşitli otomasyon programlarıyla desteklenmesini sağlayarak da iş yükünüzü azaltıyor ve iş verimliliğinizi artıyoruz.

Dijital Pazarlama

E-ticaret için oldukça önemli olan sosyal medya mecralarını seçiyor

ve Google reklamcılık programlarından en uygun olan modelleri birlikte belirliyoruz. Tüm mecralarda takipçi ve etkileşimi artıran stratejilerimizi birlikte oluşturuyoruz. Profesyonel ekibimizle sosyal medyanızı yönetiyor ve yeni kurulan e-ticaret sitenizin satışlarını artırıyoruz.

Ölçme ve Değerlendirme

Rakamlar ve verilerle çalışan e-ticaret dünyasında satışlarınızı datalara göre analiz ediyoruz.

İstatistikleri dönüşüm oranlarınız üzerinden değerlendirerek gerekli düzenlemeleri yapıyor, karlılık oranlarınızı artırıyoruz. Tüm analizlerimizi detaylı olarak raporluyoruz.

    Bizimle İletişime Geçin