fbpx

Markanız Fısıldıyor mu, Yoksa Kükrüyor mu?

Sosyal Medya Platform Logoları Sergileniyor

Dijital pazarlamanın gizli güçleriyle tanışın.

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos, şöyle diyor: “Fiziksel dünyada bir müşterinizi mutsuz ederseniz bunu 6 kişiyle paylaşır. Dijital dünyada 6.000 kişiyle paylaşabilir.”

Doğru bir dijital pazarlama planınız yoksa, dijital dünyada sizin kontrolünüz dışında olan şeyler markanızın geleceğini bir anda etkileyebilir. Bunun tam aksine iyi bir dijital pazarlama yönetimiyle marka itibarınızı, bilinirliğinizi ve satışlarınızı kısa sürede yüksek seviyelere çıkarabilirsiniz. Önemli olan, doğru dijital pazarlama bileşenlerini doğru yerde doğru bir stratejiyle kullanmaktır. Değişen dünyada eskimiş pazarlama metodlarını kullanmak, markanızı eskitir ve silinip gitmesine yol açar. Sayısız müşteriye sayısız farklı kanaldan ulaşabilmek ve kısa zamanda satışlarınızı ve markanızın imajını güçlendirmek için ekibimizle tanışın. Dijital pazarlama stratejinizi birlikte oluşturalım ve şirketinizi geleceğe hazırlayalım.

Arama Motoru Optimizasyonu ile Her Yerde Görünür Olun!

Bugün internette var olmak, fiziksel hayatta güçlü bir duruşla var olmak kadar önemli. Sizi internette görünür kılmanın karşılığı Google’da bulunabilir olmaktan geçiyor. Bunun için web sitenizin arama motoruna optimize edilmesi (SEO), yani Google’a uyarlanması şart. Biz, sitenizin gerekli analizlerini yapıyor ve sizi hedef pazarlarınızda bulunabilir hale getiriyoruz. Kısacası şirketinizin kapısının 7/24 müşterilerinize açık olmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya İçerik Yönetimiyle Müşterileriniz Sizi Takip Etsin

Artık müşteriler sosyal ağlarda olmayan markaların eski ve pratik olmadığını düşünüyor. B2B pazarlamada da durum farksız. Müşterileriniz sizi sosyal ağlarda da görmeyi ve buralarda da takip edebilmeyi istiyor. Linkedin, Instagram, Twitter gibi mecralarda ise takipçi kazanmak, etkin bir içerik yönetimiyle mümkün. Uluslararası ajanslarda global markalarla çalışmış deneyimli ekibimizle size ilgi çekici, güçlü bir içerik üretmek ve hedef kitlenize ulaşarak takipçi sayınızı artırmak için buradayız.

Google Adwords ve Sosyal Medya Reklamcılığı Her An Her Yerde Olmaktır.

Sosyal medya ve Google reklamları ile yerli ve yabancı alıcılara, üst düzey yöneticilere, potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve onlara ürünlerinizi tanıtabilir, içeriklerinizi paylaşabilirsiniz. Uzman Google AdWords ve Facebook reklam ekibimizle ihtiyaçlarınıza özel kampanyalar kurgulayabilir, doğru hedef kitleye etkin bir şekilde ulaşabiliriz. Reklamlarınız kısa sürede ölçümlenebilir başarı olarak size geri döner.

E-Posta Pazarlamasıyla Doğru Hedef Kitleye Doğru İçerikle Ulaşın

Fuarlarda bir araya geldiğiniz firmaları ve potansiyel müşterilerinizi özel gruplar şeklinde segmente ederek onlara özel e-posta bültenleri gönderebilir, onları sektörünüz ve firmanız hakkında düzenli olarak bilgilendirebiliriz. E-posta pazarlama çalışmalarımızla, hedef kitlenizle aranızda düzenli bilgi akış süreci kurabilir ve bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz.

    Bizimle İletişime Geçin