fbpx

Siz Hedeflerinizi Belirleyin. Biz Sizi Hedef Kitlenizle Buluşturalım.

küçük oyuncak minibüs haritanın üzerinde duruyor

Mailingler, banner’lar, telefon görüşmeleri, toplantılar, anketler…

Her tarafımızı saran iletişim kirliliği ve gürültü arasında hedef kitleniz size ne kadar zaman ayırıyor? Gerçekten onun ilgisini çekmeyi başarabiliyor musunuz? Sizinle ilgili ne düşündüklerini, ne hissettiklerini ya da ne beklediklerini biliyor musunuz?

Potansiyel müşterilerinize markanızı duyurmanın en etkili yöntemi, onlarla yüz yüze iletişime geçmek. Sizi farklılaştıran özelliklerinizi birebir ilgi çekici bir üslupla anlatmak ve aranızda özel bir iletişim dili kurmak.

BizDevAllStars, Brand Hit etkinlikleri ile sizi hedef kitlenizle doğrudan buluşturur, onlara ürünlerinizin kullanım alanlarını öğretir, markanıza olan inancı pekiştirir ve size yeni portföyler kazandırır. Gittiği her yerde doğru hedef kitleyle doğru iletişim sizin adınıza kurar.

Ön Değerlendirme Toplantısı

BizDevAllStars, Brand Hit etkinlikleri ile sizi hedef kitlenizle doğrudan buluşturur, onlara ürünlerinizin kullanım alanlarını öğretir, markanıza olan inancı pekiştirir ve size yeni portföyler kazandırır. Gittiği her yerde doğru hedef kitleyle doğru iletişim sizin adınıza kurar.

Eğitim Programının Geliştirilmesi

Markanıza, ürünlerinize ve hizmetlerinize ilişkin toplanan bilgiler ışığında, projenin hedeflerine uygun bir proje adı buluyor ve uygulamalı eğitim program akışı geliştiriyoruz.

Bu ismi ve akışı, sizinle paylaşıyor ve onayınızı alıyoruz. Bir sonraki aşamada proje logo alternatiflerini, proje web sitesini ve eğitim programını hazırlıyoruz. Oluşturulan program ile ürün ve hizmetlerinize ait farklı özellikleri, kullanım alanlarını ilgi çekici bir yöntemle öğretiyor ve hedef kitlenin deneyimlemesini amaçlıyoruz.

Ön Sunum

Proje için hazırlanan logo alternatiflerini, web sitesini, sosyal medya hesaplarını, eğitim sunumlarını, eğitim uygulama çalışmalarını, eğitim kitabını, sertifika formatlarını ve program sonu ölçme değerlendirme araçlarını şirket yetkililerinizle yapılan bir toplantıda paket olarak sunuyoruz. Talep edilen olası revizyonları gerçekleştiriyor ve programa son şeklini veriyoruz.

Turne Programının Netleştirilmesi

Eğitim turnesi kapsamında yer alacak illeri netleştiriyor, söz konusu illerde yer alan lokal bağlantıları araştırıyoruz. Programa alınan illerde bulunan iş birliği kuruluşları ile temasa geçiyor, görüşmeleri yürütüyor ve seminer tarihlerini tespit ederek şirketinizi bilgilendiriyoruz.

Yürütme

Konuşmacımız sırayla ilgili illeri ziyaret ediyor, görsel malzemelerin kurulumunu gerçekleştiriyor, eğitimi veriyor, markanıza ait numuneleri dağıtıyor, müşteri deneyimini ölçüyor, kullanıcı datalarını topluyor ve değerlendirme faaliyetini gerçekleştiriyor. Her seminer sonrası tüm bilgileri, dataları, fotoğrafları ve sonuçları markanıza detaylı bir şekilde raporluyoruz.

    Bizimle İletişime Geçin