fbpx

Başarı Hikayesi Nasıl mı Yazılır? Kağıt Kalemlerinizi Çıkartın. Strateji Eğitimleri Başlıyor!

Kadın strateji eğitimleri veriyor

BizDevAllStars Pazarlamada yenilikçi yaklaşımlarla tanışın, satışa dönüşüm oranlarınızı hızla artırın.

BizDevAllStars olarak her biri alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerimizle size sadece ticaret hakkında yeni bilgiler ve teknikler öğretmiyor, yepyeni bir bakış açısı kazandırıyoruz. Genel geçer eğitimlerin aksine, içeriklerimizi şirketinizin ihtiyacına özel olarak revize ediyor; yoğun, hızlı ve etkin bir eğitim veriyoruz. Teorik bilgileri pratik uygulamalarla pekiştiriyor ve interaktif aktarımlarla sizi eğitimin bir parçası haline getiriyoruz.

Şunu çok iyi biliyoruz ki, şirketiniz için para kadar değerli başka bir şey varsa, o da zamandır. İşte bu yüzden katılımcılarımıza hızlı, etkin ve sonuç odaklı eğitimler veriyoruz. Genel ifadeler, geniş konu başlıkları yerine ihtiyacınızı belirleyip adım adım sistematik bir şekilde gerekli bilgileri aktarıyor ve kısa zamanda özümsemenizi sağlıyoruz. Şirketinizin verimliliğini artırırken her saniyesi planlanmış verimli bir strateji eğitimleri programı sunuyoruz.

EĞİTİMLER

Uluslararası Pazar ve Piyasa Araştırması

Katılımcılara en doğru internet kaynaklarını verimli ve bütünleşik kullandırarak, huniler yardımıyla, kendi ürünlerine ait hedef/rakip pazar ülkelerini buldurtuyor, işbu ülkelerle ilgili veri toplatıyor ve tüm araştırma sonuçlarının nasıl yorumlanacağını öğretiyoruz.

Marka Konumlandırması

Katılımcıların rakip şirket araştırmaları ve müşteri beklentisi analizleri yürüterek, Mavi Okyanus Stratejisini uygulayarak, markalarını ulusal ve uluslararası pazarlarda doğru olarak nasıl konumlandırabileceklerini öğretiyoruz.

Dış Pazarda Müşteri Bulma

Katılımcıların kendi hedef pazar bölgelerinde yüksek adette, yüksek kar marjıyla ve düzenli sipariş veren alıcı firmalara nasıl ulaşabileceğini ve bu potansiyel müşterilerle uzun yıllar sürecek bir işbirliğini nasıl tesis edebileceğini öğretiyoruz.

Dijital Pazarlama Uygulamaları

Katılımcıların dijital pazarlama araçlarından en etkili şekilde yararlanarak marka bilinirliklerini ve itibarlarını nasıl artırabileceklerini; nokta atış reklam faaliyetleri ile nasıl müşteri edinebileceklerini uygulamalı olarak öğretiyoruz.

    Bizimle İletişime Geçin